הפקת מסיבת רווקים  היא דרך נהדרת לחגוג לחתן את יום הרווקות האחרון, ולמען האמת, המסיבה גם מאפשרת לבני הזוג ליהנות עם החברים הקרובים כמה ימים לפני היום המרגש בחייהם. ידוע כי הפקת חתונה היא משימה מורכבת הדורשת מבני הזוג ריצות רבות, כך שמסיבת רווקים יכולה להיות מושלמת עבורם, וזמן נהדר להתפנק מכל הריצות האינסופיות.

לרוב, על הארגון וההפקה אחראיים חבריהם של בני הזוג, אך כמובן שמדובר במשימה מורכבת הדורשת ריצות, סידורים, תיאום מול ספקים ועוד. לכן, צוות המפיקים של DREAM TRIP, כאן כדי לסייע לכם להפיק טיול רווקים לחול מושלם ובלתי נשכח.

היכן תרצו את החגיגה? אחד ממועדוני הלילה הנחשבים באוקראינה, אחד ממועדוני החשפנות היוקרתיים, או במסיבת בריכה מטורפת?

שירות הפקת מסיבת רווקים שלנו, כולל גיבוש קונספט המותאם בקפידה לאופי המוזמנים. החגיגות כוללות בחירת לוקיישן משלל מקומות הבילוי המדהימים , כזה שיאפשר לכם ליהנות עד השעות הקטנות של הלילה או אפילו עד הבוקר, כאשר הנכם מוקפים בבחורות אוקראיניות מדהימות, עם אלכוהול איכותי במתחמי VIP יוקרתיים שנשמרו במיוחד עבורכם.

  • חגיגה באחד ממועדוני הלילה הנחשבים באוקראינה - אם תרצו לחגוג את המסיבה במועדון לילה, אנו נדאג שישמר עבורכם שולחן VIP הכולל אלכוהול איכותי, נשנושים, מלצרית צמודה, בקיצור לכך שתרגישו מלכים !

  • חגיגה באחד ממועדוני החשפנות היוקרתיים באוקראינה- אם תבחרו לחגוג את מסיבת הרווקים במועדון חשפנות אנו נדאג לכם לשולחן VIP עם אלכוהול, נרגילות נשנושים וכמובן לכך שתהיו מוקפים בחשפניות האוקראיניות המדהימות שיגרמו לערב שלכם להיות בלתי נשכך.

  • חגיגה במסיבת בריכה-

למה דווקא d r e a m   t r i p TM?

צוות המפיקים שלנו מתמחה בהפקת מסיבות רווקים ביעדים החמים ביותר באוקראינה הכוללים את אודסה קייב וחרקוב , כך שנותר לכם לבחור את הקונספט הרצוי ואנו נדאג לכל האלמנטים מסביב. למעשה, הפקת מסיבת רווקות על ידינו יכולה לחסוך לכם המון כסף, זמן ואכזבות מיותרות, הרי הניסיון עושה את ההבדל!

 

 

   מסיבות הרווקים של  d r e a m   t r i p TM

Copyright © 2019 DREAM TRIP. All Rights Reserved.